تبلیغات
Hadith --> 4persian - 50 حقیقت زندگی کاکا
4persian
پنجشنبه 23 مهر 1388 :: نویسنده : galile9

-نام اصلی این نابغه فوتبال یك نام طولانی به این صورت است كه تركیبی از نام پدر و مادر اوست:"ریكاردو ایزكسون دو سانتوس لیتی"
2-نامش در لیست صد چهره مطرح جهان كه از سوی مجله تایم 2008 منتشر شد به چشم میخورد.
3-برادر كوچكترش كه رودریگو نام دارد و به دیگو نام دارد هم فوتبال بازی میكند.او در حال حاضر عضو تیم میلان است.
4-در هفت سالگی در تیمی به نام الفاویل بازی میكند البته نه به میل خودش بلكه مدیران مدرسه از شیطنت های او كه به جبر خانواده به سائوپائولو امده بودند و مدرسه اش را عوض كرده بودند به ستوه امده و این را تنها راه دور نگه داشتن وی میدانستند.
5-هنگامی كه 18 سال سن داشت در اثر شیرجه زدن غیر اصولی دچار اسیب جدی میشود كه بسیاری گمان میكردند او باید برای همیشه از فوتبال خداحافظی كند.
6-والدین اش به خاطر سلامتی پسرشان او را مجبور میكردند تا هر یكشنبه به كلیسا برود و به این ترتیب از خدا تشكر كند.
7-طی یك مصاحبه اعلام كرد من فهمیده ام كه ایمان به خدا باعث میشود تا شما موفق شوید و اوست كه میخواهد شما به جایی برسید یا نه.
8-عادت دارد بعد از هر بازی مستقیم به كلیسا رفته و دعا كند چون این كار را باعث موفقیت هایش میداند و همیشه تی شرتی به این مضمون كه من به اراده خدا معتقدم در كمد لباس هایش وجود دارد.
9-انجمنی با عنوان ورزشكاران خدا دوست با حمایت او تشكیل شده و در ان از كمك های معنوی سخن میگویند.
10-یكی از علاقمندان جدی موسیقی است كه در این زمینه مطالعه شده گام بر میدارد.او علاقه فراوانی به موسیقی سبك گاسپل دارد.
11-تا به حال چندین و چند بار كتاب های مقدس را دوره كرده است.
12-از نوامبر 2004 به عنوان سفیر غذا برای گرسنگان در برنامه های غذایی جهانی برای سازمان ملل فعالیت میكند و به نوعی یكی از جوان ترین اعضای این انجمن است.
13-او از جمله ادم های دو ملیتی است.وی در 12 فوریه 2007 به طور رسمی ساكن افتخاری ایتالیا شد.
14-قرارداد های او به عنوان یك سوپر مدل گران قیمت روز با روز بیشتر میشود.او مدل تبلیغاتی كمپانی ارمانی و ادیداس است و حتی تصویرش در اوایل سال 2007 همراه با تیم ملی ایتالیا در تبلیغ محصولات دولچه اند گابانا(D&G) سر و صدای فراوانی به پا كرد.
15-همسر او یكی از همسایه های دوران كودكی اش است كه كارولین سلیكو نام دارد.ان دو در 23 دسامبر 2005 در یكی از كلیسا های سائوپائولو برزیل ازدواج كردند.
16-فرزند اول كاكا و همسرش كه در سائوپائولو در 10 ژوئن متولد شده لوكا سلیكو لیتی نام دارد.
17-لقب كاكا كه حالا به یك لقب جهانی تبدیل شده را برادرش رویش گذاشته است.او كه برایش سخت بود برادرش را صدا بزند به او كاكا میگفت.
18-رسانه های اروپایی از او با نام عجیب ریكی كاكا نام میبرند كه این مسئله بار ها باعث خشم او شده است.
19-چند سال پیش یك گربه به اسم چریكس داشت كه یكی از همسایگانش به خاطر اخاذی از وی او را میدزدد و تهدید میكند اگر مبلغ یك میلیون دلار به او داده نشود گربه را خواهد كشت ولی كاكا امتناع میكند و گربه به سر نوشت نا معلومی دچار میشود.
20-او دوستان سینمایی بسیاری دارد كه باید در میان ان ها به نام ژان كلود ون دام اشاره كرد.او حتی قرار بود زبان بلژیكی را از این بازیگر یاد بگیرد.
21-در مراسم غسل تعمید فرزندش چهره های سرشناس بسیاری حضور داشتند كه از میان انها میتوان به بكام-ون دام-جرج كلونی-بیل گیتس . حتی به رئیس سابق سازمان ملل كوفی عنان اشاره كرد.
22-عاشق تعویض گوشی تلفن همراه است و تاكنون میتوان گفت كه همه نوع گوشی را در دست داشته است.خودش در مصاحبه ای این كار را نوعی جنون خرید دانست.
23-در كودكی تصاویر بزرگ و پوستر فوتبالیست های معروف را جمع اوری میكرد كه مادرش همه انها را یك روز بیرون ریخت.
24-عاشق ورزش های دیگر است اما كسی نمی داند كه او روزگاری میخواسته یك بوكسور حرفه ای شود.هر چند بعد ها به این نتیجه رسید كه جثه اش به درد چنین ورزش سنگینی نمیخورد.
25-نوشته های گراهام گرین و پل شریدر را دوست دارد.او یك مجموعه داستان هم در دست انتشار دارد كه انها را به همراهی همسرش از افسانه كودكی شان جمع اوری كرده است.
26-طی یك مصاحبه تلویزیونی مجری مراسم گفت كه به خنده های او حسودی اش میشود چون انگار از ته دل میخندد و او هم به سرعت جواب داد چه حرف مزخزفی.
27-مبلغ قراردادش برای تبلیغ خمیر دندان اورال انقدر بالا بود كه كمپانی از خیر استفاده نام وی در ان محصول گذشت و به جایش تصمیم گرفت تا از توبی مگوایر استفاده كنند.
28-زیدان بار ها و بار ها او را ستوده است و گفته كه این پسر در فوتبال روز جهان یك نقطه عطف به شمار میرود.
29-مدتی مو هایش را به دست یك ارایشگر اشپانیایی می سپرد كه ارایشگر هنر پیشه های معروفی چون انتونیو باندراس و ونسان كسل است اما این روز ها مدل مو هایش را به خواست همسرش تغییر میدهد.
30-در مدرسه به دلیل ربودن مداد رنگی های دوستش توبیخ شد.ان دوست این روز ها سردبیر یك روزنامه ورزشی است و بار ها این مسئله را در مقالات مختلف عنوان كرده است تا انكه وكلای كاكا ترتیبی دادند كه در صورت تكرار این امر به پرداخت جریمه محكوم شود.
31-قرار است در یك مجموعه طنز ایتالیایی كه به نوعی مصاحبه عجیب ولی خنده دار با اشخاص معروف است به همراه دخترش شركت كندو
32-شاید خیلی ها این را ندانند كه او در كودكی دچار مشكل لكنت زبان اندكی بود كه با رفتن به كلاس های گفتار درمانی ان را درمان نمود.
33-به گفته همسرش او در خانه داری به هیچ جا نمیرسد چون تنها غذایی كه از پس درست كردنش بر میاید داغ كردن كنسروهای اماده است.
34-یك دختر 18 ساله برای اینكه بتواند با او عكس یادگاری بیندازد به وی مبلغ 5 هزار دلار پیشنهاد داده بود البته به شرط انكه كاكا اجازه بدهد دختر خانم روی سرش با دست شاخ بگذارد.
35-پدر و مادرش در كودكی برای تنبیه كردنش او را یك بار از درختی اویزان كردند و او مدت یك ربع ساعت در ان حالت باقی ماند كه باعث شد همان شب از ترس دچار تب بشود.
36-اگر میخواهید به او یك كادو بخرید بهترین گزینه یك دسته گل است.او بار ها عنوان كرده كه عاشق این است كه از سوی هوادارانش به او گل هدیه داده شود.
37-به خاطر كاریكاتوری از وی كه در حال نامناسبی او را نشان میداد شكایت كرده و از مجله معتبر نبل اشپالتر مبلغ 2 میلیون دلار خسارت دریافت كرد.
38-پسری از اهالی روستایی در زیمباوه طی یك مصاحبه تلویزیونی به او پیشنهاد داد كه مسابقه روپایی بزنند و كاكا با اختلاف 83 روپایی مغلوب شد.كاكا هم ترتیبی میدهد تا هزینه های گذراندن كلاس های فوتبال وی تا مدارج عالی توسط او انجام گیرد.
39-به خوردن بستنی شكلاتی علاقه بسیاری دارد.
40-همسرش در خانه او را "كی" صدا میزند چون چندان به اسم كاكا علاقه ای ندارد و بار ها گفته وقتی دوران فوتبالش تمام شود باید نام اصلی خود را همه جا عنوان كند.
41-باغبانی استخدام كرده تا مراقب گل های خانگی اش باشد چون به خاطر مشغله بسیار نمیتواند خودش این كار را انجام بدهد علی رغم انكه بسیار به داشتن گل و گیاه علاقمند است.
42-یكی از طرفداران دو اتشه تیم شیكاگو بولز است و بعد از هر برد برایشان دسته گلی می فرستد و از انها تقدیر میكند.
43-عنوان كرده بسیار دوست داشت به جای بردپیت باشد چون در استانه 50 سالگی چندین برابر از خودش خوش تیپ تر است.
44-اهمیتی به مارك لباس هایی كه میپوشد نمیدهد و بیشتر انها را همسرش برایش تهیه می كند و به سلیقه همسرش لباس میپوشد.
45-هنگام خستگی عادت دارد كه اب بنوشد و چشم هایش را برای چند دقیقه ببندد و این لحظه كسی نباید مزاحم او بشود چون عصبانیت او را میبیند.
46-عطر مورد علاقه وی عطر های مردانه كمپانی كارتیه است.ولی در كل اصولا" چندان اهل استفاده از عطر و ادكلن نیست.
47-قصد دارد كتابی تحت عنوان راهنمای فوتبالیست شدن برای كودكان زیر 10 سال منتشر كند.
48-عكاس پاپاراتزی مجله پیپل قصد داشت از او به همراه همسرش در مراسم ازدواجشان تصویر برداری كند كه توسط نیرو های امنیتی حاضر در مراسم دستگیر شد اما به درخواست خود كاكا روز بعد از عروسی ازاد شد.
49-از ادم هایی كه خودشان را برتر از دیگران میدانند متنفر است و انها را خودپسندان بی كله عنوان میكند.
50-می گوید:من شرلوك هلمز فوتبال هستم.چرا كه درست مانند او خیلی سریع به حیله دشمنانم پی میبرم و دست انها را رو میكنم

نوع مطلب :
برچسب ها :


درباره وبلاگ


مدیر وبلاگ : kamyab
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :